معذرت خواهی و جایزه...

سلام!سلام!

واقعا معذرت بابت نبودنم این همه مدتنگران...! خب آخه تقصیر من چیه؟! خونه مونو عوض کردیم اینترنت نداشتیم!عصبانی

و یه معذرت خواهی دیگه بابت اینکه دیروز نتونستم روزتونو تبریک بگم.اما الان که میتونم!

        روزتون مبارک زیباترین فرشته‌های دنیا!!!ماچقلبهورابغلماچماچهوراقلبلبخند

 و اما حالا جایزه‌ی روز دختر! بزن دست قشنگه رو !!!!!تشویقتشویقهوراتشویقتشویقهورافرشته

  یه آپ جدید که مطمئنم ازش خوشتون میاد!با اسم:

 هورمون هایی که شما رو عاشق میکنند!!!

   جالبه بدونید نوع عمل هورمون‌های ما در داشتن یک زندگی سعادتمند دخیل هستند.

به عبارتی دیگه در بدن ما هورمون‌هایی ترشح میشه که روی احساسات و حواس ما تاثیر مستقیم و متقابل دارن !

   در اولین برخورد ، بدن شما و فرد مقابلتان اطلاعات متفاوتی را رد و بدل می‌کنند. تبادل اطلاعات با فرومون‌ها ، نوعی ترکیبات حیاتی که از غدد لنفاوی زیر بغل ، اطراف اندام‌های جنسی  ترشح می‌شوند، انجام می‌‌گیرد. فرومون‌های آزاد شده از بدن فرد این اطلاعات را به طرف مقابل در غده‌ای واقع در زیربینی انتقال می‌دهند ! به دلیل همین ترکیب های حیاتی است که هر فردی بوی مخصوص به خود را دارد و طرف مقابل قادر به تشخیص این بوست .

   زنان بهتر از مردان می‌توانند از روی بوی بدن افراد به اطلاعات آنها دست پیدا کنند و مثلا میزان جاذبه جنسی یا خیانتکار بودن یا نبودن مردان را تشخیص دهند.

   بعد از طی مرحله نخست ، در صورتی که نگاه ، خنده یا ژستی از فرد مقابل باعث جذب زن یا مرد شود، شخص احساس می‌کند عاشق طرف مقابل است !!!! دلیل آن هم افزایش آدرنالین در بدن است که فعالیت مغزی را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود فرد احساس خوبی داشته باشد. وقتی فردی حس می‌کند عاشق طرف مقابل شده، حالت سرخوشی به او دست می‌دهد و این حالت نتیجه فعالیت فنیل اتیل آمین یا نوعی آمفتامین مغزی طبیعی است که در «شکلات» هم وجود دارد و انرژی و اشتیاق فرد را افزایش می‌دهد. البته اثر فنیل اتیل آمین دوام چندانی ندارد و برای اینکه این حالت در فرد بماند به فعالیت‌هایی نیاز است تا دوباره سبب ترشح آن شوند.

   علاوه بر این ها ، 1« دوپامین » حامل عصبی، مسبب حس خوشبختی و آرامش است.2 « اکسی توسین » هم هورمونی است که «بانوی عشق» لقب گرفته است. صدای فرد مورد علاقه، خاطرات شیرین، حتی یک نگاه مهربان باعث ترشح این هورمون در بدن می‌شود. اکسی توسین به‌مقدار بسیار زیادی در اولین رابطه عاشقانه در بدن ترشح می‌شود و البته این هورمون عامل انقباض‌های دوره زایمان است.

   وقتی دو نفر به هم وابسته می‌شوند و اعتماد کامل بینشان شکل می‌گیرد، ترشح این هورمون در بدن آغاز می‌شود و در حقیقت می‌توان گفت این هورمون جزو معدود هورمون‌هایی است که ترشح آنها نه تنها دلایل فیزیولوژیک، بلکه احساسی دارد. اکسی توسین باعث وابسته شدن و عشق دو فرد به هم می‌شود و افراد را به یک زندگی بادوام، داشتن فرزندان و...ترغیب می‌کند.

   اما با این وجود یه نکته‌ی خیلی مهم وجود داره ، اون هم اینه که برای تداوم زندگی، ایجاد خلاقیت و تازگی بر عهده جنس مونث است و در غیر این صورت عشق به راحتی از بین می‌رود و کاری از دست هورمون‌ها برنمی‌آید .

« پس بازم تبریک به فروزان کنندگان عشق در دنیا »

***روزتون مبارک!***

/ 14 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ستاره

_______________________________$$$$آپم ____________________________$$$$$$آپم __________________________$$$$$$$آپم ________________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$آپم ______________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$آپم ____________________$$$$$$$$$$$$$$$آپم ___________________$$$$$$$$$$$$$آپم _________________$$$$$$$$$$$$آپم ________________$$$$$$$$$$آپم _______________$$$$$$$$$آپم ______________$$$$$$$$آپم _____________$$$$$$$$آپم ____________$$$$$$$آپم ___________$$$$$$$آپم ___________$$$$$$آپم __________$$$$$$آپم __________$$$$$آپم _________$$$$$آپم _________$$$$آپم ________$$$$آپم ________$$$$آپم ________$$$آپم ________$$$آپم _________$$آپم ___$$$$$$$$$$$$$$$آپم _____$$$$$$$$$$$$آپم ______$$$$$$$$$آپم _____$$$$$$$$$$$$آپم ____$$$$$$$$$$$$$$آپم ___$$$$$$$$$$$$$$$$$آپم _________$$$$آپم __________$$$ آپم ___________ $ نظر یادت نره!!!!!!!!

احمد جانجان

بی بهانه ، سلام. دل نوشته های من منتظر نگاه شماست! بدرود با احترام : احمد جانجان ======================= "شعر ،زاییدن!" چه احساس قشنگی ست، شعر ،زاییدن! چه حسی دارد این زیبای بازیگوش چه حالی می دهد با واژه ها کل کل و کل کردن! من و این واژه ها با هم اجینیم برای هم چه فخری می فروشیم؟! گهی بالا سوار ابر گهی پایین به روی رود گهی چون بغض،ساکن میان یکدگر آرام می جوشیم آرام می لولیم بدان بدان هر یک غروب من برایم یک طلوع شعری زیبای خوش رنگ است بخوان بخوان شعر مرا با من بیا تا عرش بخوان شعر مرا با من بیا تا فرش بیا با من رها شو از غل و زنجیر بیا با من صفا کن تا توانی،سیر! برایت شعر می زایم تمام دردهایم را میانش خوب می ریزم بخوان من را! نوشته شده در دوشنبه 1390/07/25ساعت 18:8 توسط شاعر : احمد جانجان

شیوا

سلام نازنین جان وب زیبایی دارید امیدوارم من را شناخته باشید من شما را لینک کردم مارا لینک کنید و حتما سر بزنید.

زهرا

سلام عزیزم کجایی نیستی؟ آپم[گل]

زهرا

ولادت امام هادی(ع)را تبریک میگم [گل][گل][گل]

زهرا

ستاره سحر از صبح انتظار دمید / غدیر از نفس رحمت بهار چکید گرفت دست قدر، رایت شفق بر دوش / زمین به حکم قضا آب زندگی نوشید . . . عید غدیر مبارک[گل]

فاطی(یه دیوونه)

===============سلام عزیزم آپم================ =============###======##=======###====== =======#======##======##======###======= ======###=====#############==###======== ========##=####===========#####====###== ========###===================######==== ==###==##=======================###===== ===####===========================##=##= ====##====================###======###== ====#===================#######=====#=== ===##===================########====##== ===#=====####===========#######======#== ===#======###==============##========#== ===##===========================#===##== ===##==========================#====##== ====##=======================##====##=== =====##==####============####=====##==== ======##====##############=======##===== =======###=====================###====== ==========###===============###========= ============#################=========== ===================###================== ===================###================== نظر یادت نره ها !

فاطمه

سلام بلاگت قشنگ بود خیلی دوست دارم بهم سربزنی من تازه اپ کردم من قبلنا خوب برام نظر میزاشتن و اپم میکردن ولی چون یه مدت نبودم دیگه نظر نمیزارن تک و توک نظر میزارن حالا امیدوارم تو از اونایی نباشی که نظرامو تایید کنی و نیای سر بزنی اخه خیلی ها نظرامو تایید میکنن ولی نمیان سر بزنن ببینن خوبه یابده ببخشید زیاد حرف زدم پس اگه خواستی بیا من دوست دارم باهات تبادل لینک کنم حالا تورو نمیدونم منتظر جوابتم[بدرود]

تمنا

سلام خوشحال می شم بهم سری بزنی[قلب]

...

هرچیزی و که بیشتر از همه میخوای 3بار تکرارکن ،بعد نوشته زیر و بخون : بسم الله الرحمن الرحیم لاحول ولاقوة الا بالله العلی العظیم آمین این پیام رو به 9 نفر بفرست ، آرزوت برآورده میشه ، باور نمیکردم ولی ولی واقعا برآورده میشه پاک کنی یا نفرستی ..... ممکنه آرزوت برآورده نشه الان ساعت و نگاه کن ، دقیقا 9 دقیقه بعد یه اتفاقی میافته که خوشحالت میکنه...